Deze gloednieuwe collectie exclusieve bungalows in San Pedro del Pinatar bevatten boven en beneden een prachtig appartement met 2 slaapkamers te koop.
Deze prachtige wooneenheden zijn ontworpen met een avant-gardistische esthetiek, afgestemd op de meest veeleisende bewoner (bekijk de foto’s onderaan voor een impressie).
In dit residentieel pareltje aan de Costa Cálida kan u modern wonen en profiteren van een mediterrane levensstijl aan scherpe prijzen.
Bewonder het oog voor detail en de keuze voor hoogwaardige afwerking die elk appartement in deze duplex bungalows biedt.
Ter info: Het complex beschikt over een ruim assortiment van bungalowappartementen met 1 of 2 slaapkamers te koop, elk met een unieke charme.
Eigenaars van een appartement op de gelijkvloerse verdieping genieten van een ruim terras en directe toegang tot het weelderige gemeenschappelijke zwembad.
En de appartementen op het verdiep (in feite een soort penthouses) pronken met royale privé solariums waar men kan baden in de eindeloze Spaanse zon of in de schaduw (mits installatie van een pergola).
Elk appartement biedt een open leefruimte die de keuken, de eetkamer en een royale woonkamer omvat, soms compleet geïntegreerd met een handige bijkeuken.
De slaapkamers van deze flats zijn een toonbeeld van comfort met ruime inbouwkasten, waarbij de hoofdslaapkamer zichzelf verrijkt met een fantastische en-suite badkamer.
De technologische voorzieningen zijn al even indrukwekkend, met voorbereidingen voor centrale verwarming op aardgas, kanaal airconditioning voor een geavanceerde klimaatregeling en het energiezuinige aerothermische systeem voor warm water.
Elk detail, van de technische verlichting tot de geavanceerde ventilatie, is zorgvuldig overwogen om ultiem wooncomfort op de lange termijn te garanderen. Hier wordt gewerkt met kwaliteit en een visie op de lange termijn.
Het charmante San Pedro del Pinatar is uniek gelegen op een plek waar zowel de Middellandse Zee als de Mar Menor binnenzee gescheiden worden door de landtong La Manga.
Het is de ideale setting voor families, koppels en senioren uit België en Nederland die op zoek zijn naar een tweede woning in Spanje of een nieuw leven onder de zon.
Zeil- en watersportliefhebbers zullen de nabijheid van jachthavens en zeilclubs enorm waarderen en de veilige stranden en natuurlijke modderbaden bieden eindeloze mogelijkheden voor rustige ontspanning en wellness.
Dit is nog maar het begin van wat de lokale gemeenschap biedt. De lokale binnenzwembaden, sportfaciliteiten (tennis en padel zijn hier echt hot) en sociale activiteiten zorgen voor een actieve en verbonden levensstijl gedurende het gehele jaar.
Met alle voorzieningen binnen handbereik en slechts 5 minuten van het bruisende en gigantische winkelcentrum Dos Mares, biedt deze locatie echt wel het beste van twee werelden.
Bent u klaar om een versnelling hoger te schakelen? Neem dan voor meer informatie geheel vrijblijvend contact op via het formulier hieronder en de Nederlandstalige verantwoordelijke staat klaar om u met raad en daad bij te staan.
Aarzel niet en laat deze kans niet aan u voorbijgaan! Het aanbod is namelijk beperkt.